La Liga

Remi u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja, revanš će odlučiti putnika u finale

06.02.2024 23:05
Trenutak sa utakmice Real Sociedad
Trenutak sa utakmice

Mallorca i Real Sociedad su remizirali rezultatom 0:0 u prvoj utakmici polufinala španskog Kupa kralja.

Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, a ni veliki broj prilika.

Nešto zanimljiviji fudbal gledali smo u drugom dijelu, a u tom periodu je Real Sociedad bio opasniji protivnik.

Najbolju šansu gosti su imali u 71. minuti preko Umara Sadiqa, koji je sa nekoliko metara promašio prazan gol.

Pogodaka više nije bilo - a ni previše izglednih šansi - pa je prvi meč završen bez golova, iako treba naglasiti da je ekipa iz San Sebastijana imala više od igre.

Drugi polufinalni par (Atletico Madrid - Athletic Bilbao) se igra sutra. Početak je zakazan za 21 sat i 30 minuta, a direktan TV prenos vas očekuje na kanalu Arena 3 Premium.

Revanš utakmica između Mallorce i Real Sociedada je na programu 27. februara od 21 sat i 30 minuta.

Mečeve Kupa kralja gledajte na kanalima Arene Sport.