Ostale lige

Kasim Rabihić i društvo kreirali novu senzaciju: Trećeligaš u polufinalu Kupa Njemačke

12.03.2024 22:27
Trenutak sa utakmice Profimedia
Trenutak sa utakmice

Njemački trećeligaš Saarbrucken je u polufinalu njemačkog Kupa! Ova ekipa večeras je pobijedila Borussiju Monchengladbach rezultatom 2:1 u susretu četvrtine finala.

Favorizovani gosti poveli su u osmoj minuti. Strijelac je bio Hack. No, već tri minute poslije Naifi je izjednačio rezultat. I onda, duboko u nadoknadi, Saarbrucken je stigao do trijumfa. Brunker je pogodio za 2:1! Bila je to 93. minuta.

Rezultat se više nije mijenjao, Saarbrucken je prošao dalje i zakazao obračun sa Kaiserslauternom.

Dodajmo da je na ovom susretu minutažu upisao i Kasim Rabihić, nogometaš pobjedničke ekipe čiji su roditelji iz Kotor Varoši. Odigrao je prvo poluvrijeme.

Podsjetimo, ekipa Saarbruckena je ranije eliminisala Bayern, a onda i Eintracht Frankfurt.